08/11/2014 GÜNÜ KEPEZ OTELCİLİK VE TURİZM MESLEK LİSESİNDE SAAT 12.00-17.00 SAATLERİ ARASINDA YAPILACAK ÇANAKKALE EĞİTİM BİR SEN 4.GENEL KURULUNA KATILACAK DELEGE LİSTESİ
27 - 30 / 09 - 02 / 10 / 2014 tarihlerinde il merkezimizde ve ilçelerimizde yapılan delege seçimleri sonucu tutulan delege tespit tutanaklarının alfabetik olarak isimlerine göre birleştirilmiş şekli aşağıdaki gibidir. | ||
Sıra | Adı, soyadı | İşyeri |
1 | Abdullah AKIN | İlahiyat Fakültesi |
2 | Abdullah TUMAY | İ.Hatip O.O. |
3 | Abdullah YAVUZ | İbrahim Bodur Anadolu Lisesi |
4 | ABDURRAHMAN ÇALIŞKAN | BİGA ATATÜRK ANADOLU LİSESİ |
5 | Adnan ÇEREZCİ | Gökçeada İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü |
6 | AHMET ARICAN | Halk Eğitim Merkezi |
7 | AHMET DERE | BİGA ATATÜRK ANADOLUL LİSESİ |
8 | Ahmet Fevzi MERT | Y.Ç.Görme Eng. Okulu |
9 | Ahmet Lütfü KÜÇÜK | Gelibolu And.Sağlık Mes.Lis. |
10 | AHMET SARIKAYA | OSMANGAZİ İLKOKULU |
11 | Ahmet YÖNEM | İlahiyat Fakültesi |
12 | ALİ GÜLEÇ | KIZ MESLEK LİSESİ |
13 | ALİ ÇETİN | ÇİÇEKLİDEDE ÖZEL İDARE ORTAOKULU |
14 | Ali DEMİRDAĞ | Anafartalar İşit. Eng.Okulu |
15 | Ali Osman SARI | İmam hatip Orta Okulu |
16 | ALİ TEMİZKALP | BİGA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ |
17 | ASİYE BERKSOY | Vahit Tuna Anadolu Lisesi |
18 | BAYRAM ALİ SAĞDIÇ | ÇAN İMAM HATİP LİSESİ |
19 | Behti GEZER | Ş.Fatma Çamoğlu O.O. |
20 | Caner BATMAZ | Geyikli Ortaokulu |
21 | Caner LÜLECİ | Ezine Mesleki Teknik Anadolu Lisesi |
22 | Cemile Aslı TÜRKERİ YILDIZ | Evciler Ş.Osman Özlen İ.Ö.O. |
23 | CENGİZ ERCAN | İÇDAŞ BİGA MESLEKİ VE ANADOLU LİSESİ |
24 | Çiğdem ÇETİN | Gazi Süleyman Paşa İlkokulu |
25 | EMRE BAYRAM | Nevruz Köyü İbrahim Bodur Ortaokulu |
26 | Emre YILMAZTÜRK | Eceabat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü |
27 | Engin ÖZDEMİR | Geyikli Ortaokulu |
28 | ENGİN SEZER | Reyan Bodur Anadolu Lisesi |
29 | Engin TOPAL | Lapseki Anadolu İHL |
30 | ERAY ERDEM | Reyan Bodur Anadolu Lisesi |
31 | Ercan ERENSAYIN | Rektörlük |
32 | Ercan ÖNKAL | Mesleki Eğitim Merkezi |
33 | Erdal YILDIZ | Öğretmenevi ASO |
34 | ERDEM ARSLAN | Pazarköy Şehit Halil Kandemir Ortaokulu |
35 | ERDEM MEMİŞ | FATİH İLKOKULU |
36 | Erkan SARI | Fen Lisesi |
37 | Erol ESİN | Fen Lisesi |
38 | Ersan SEZER | İmam-Hatip Lisesi |
39 | ERSİN SİRKECİ | BİGA ATATÜRK ANADOLU LİSESİ |
40 | Esat ENGİN | Kepez Mes.Tek.And Lis. |
41 | Esat SEZEN | Mesleki Eğitim Merkezi |
42 | Fatih ERGÜÇ | Bolayır Ş.N.AK. O.O. |
43 | Fatih KANA | Eğitim Fakültesi |
44 | Fatih ORHAN | Şinasi Figen Bayraktar O.O. |
45 | FEVZİ ALİ DAMNALI | İl Milli Eğitim Müdürlüğü |
46 | Fikret GÜL | Kepez M.Akif Orta Okulu |
47 | HAKAN HANGÜL | Yeşilyurt İlkokulu |
48 | Hakkı GÜZEL | Halk Eğitim Merkezi |
49 | Halil ÇEVİK | İmam-Hatip Lisesi |
50 | HALİL İBRAHİM SİRKECİ | ÇAN ENDÜSTRİ MES. LİSESİ |
51 | HAMDİ TAŞKIN | BİGA MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ |
52 | HARUN ÇETİN | Atatürk İlkokulu |
53 | HASAN BAŞ | Yenice Anadolu Teknik Lisesi, Meslekî ve Teknik Eğitim Merkezi |
54 | Hasan KAPLAN | İlahiyat Fakültesi |
55 | Hatice ULUKULU | Ş.Hüseyin Çetin İHOO |
56 | Hayrettin GÜMÜŞ | Vahit Tuna And.Lis. |
57 | Hayrettin ÖZCAN | Vahit Tuna And.Lis. |
58 | Hilmi BİÇER | Merkez M. Kemal İ.Ö.O. |
59 | Hüseyin KAHRAMAN | Lapseki Anadolu İHL |
60 | HÜSEYİN ŞENGİL | Plevne Ortaokulu |
61 | HÜSEYİN YÜCEL | BİGA ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ |
62 | İBRAHİM UYDAŞ | ÖZER İLKOKULU |
63 | İBRAHİM ÇAKIR | Yenice Anadolu Teknik Lisesi, Meslekî ve Teknik Eğitim Merkezi |
64 | İbrahim ENGEL | Ş.Hüseyin Çetin İHOO |
65 | İbrahim NOYAN | Mesleki Eğitim Merkezi |
66 | İdris YILMAZ | Gökçebayır İlkokulu |
67 | İlyas ALAYLI | Gökçeada Anadolu Lisesi |
68 | İLYAS ŞEN | KARABİGA MUSTAFA KEMAL ORTAOKULU |
69 | İrfan GÜVEM | Köprülü Hamdibey İlkokulu |
70 | İRFAN KURU | BİGA ORTAOKULU |
71 | İSLAM UYSAL | YENİ BİGA LİSESİ |
72 | İSMAİL BAYKAL | Yeşilyurt Ortaokulu |
73 | İSMAİL DÜNYA | BİGA MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ |
74 | İsmail TİLGEN | 22 Eylül İlkokulu |
75 | Kadir AYDIN | 25 Eylül İlkokulu |
76 | Kadir ZENGİN | İlçe MEM |
77 | KAMİL ÖZDEMİR | İSTİKLAL İLKOKULU |
78 | Kasım ÇETİN | Halk Eğitim Erkezi |
79 | Kemal BALIKLI | RAM |
80 | Kemal KAŞIKÇI | İmam-Hatip Lisesi |
81 | KEMAL KOCAOĞLU | ÖZER ORTAOKULU |
82 | M. EMİN ŞEVİK | OSMAN ÇANERİ İLKOKULU |
83 | Mehmet AYDIN | Gökçeada Ortaokulu |
84 | MEHMET DURAN | BİGA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ |
85 | MEHMET ERDOĞAN | Çanakkale İmam Hatip Ortaokulu |
86 | MEHMET TOPAL | OSMANGAZİ İLKOKULU |
87 | Mehmet YASA | İmam Hatip O.O. |
88 | Melek BÜYÜK | Mehmet Akif Ersoy Mes.veTek:And.Lis |
89 | Meltem KORKUT | 25 Eylül İlkokulu |
90 | Metin ERSÖZ | İbrahim Bodur And.Lis. |
91 | METİN GÜLER | Gündoğdu Nevzat Duman Ortaokulu |
92 | MEVLÜT PULLU | 23 EYLÜL ORTAOKULU |
93 | Muhammed YILMAZ | Zübeyde Hanım Ana Okulu |
94 | Muhammet ERAT | Fen Ed. Fak. |
95 | Muhammet SEZGİN | Gazi Ortaokulu |
96 | MUHARREM KAHVECİ | Barbaros Hayrettin Paşa İlkokulu |
97 | MURAT BAYRAKTAR | Köprülü Hamdi bey İlkokulu |
98 | Murat KARAKAYA | Atatürk Ana Okulu |
99 | Murat KURU | Ezine Öğretmenevi |
100 | MURAT METİN | ÇİÇEKLİDEDE ÖZEL İDARE ORTAOKULU |
101 | MUSTAFA ASAN | BİGA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ |
102 | Mustafa ÇALIŞKAN | Sarısöğüt Ortaokulu |
103 | MUSTAFA ÖZCAN | Cumhuriyet Ortaokulu |
104 | Mustafa ÖZCAN | Milli Hakimiyet İ.Ö.O. |
105 | Mustafa ŞERMUT | Ayvacık M.A.Ersoy Ç.P.L. |
106 | Mustafa UZUN | İstiklal İlkokulu |
107 | MÜJDAT KOCABIYIK | OSMANGAZİ İLKOKULU |
108 | MÜJDAT YÜKSEL | BİGA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ |
109 | NAİT BOZ | OSMANGAZİ İLKOKULU |
110 | NECMETTİN GÜDER | BİGA ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ |
111 | NEVZAT UZUN | Çanakkale Anadolu İmam Hatip Lisesi |
112 | Nimetullah AKIN | İlahiyat Fakültesi |
113 | NUMAN YAŞAR | Şehit Hüseyin Çetin İmam Hatip Ortaokulu |
114 | Numan YILDIRIM | Sosyal Bil. Lisesi |
115 | Nurettin YİĞİT | Halk Eğitim Merkezi |
116 | Osman Murat DENİZ | İlahiyat Fakültesi |
117 | ÖMER ARSLAN | DR. LEMAN BAŞARI ANAOKULU |
118 | Önder Devrim GENÇ | Çanakkale Öğretmenevi |
119 | ÖNDER KARAKURT | HAMDİBEY ORTAOKULU |
120 | Özcan ÜSTÜN | Eceabat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü |
121 | ÖZGÜR YILMAZ | ÇAN İBRAHİM BODUR ANADOLU LİSESİ |
122 | Özlem ALACA | Hakimiyet-i Milliye Orta Okulu |
123 | Ramadan AKKAYA | Ç.kale Merkez And.Lis. |
124 | Recep GİRGİN | Kepez özel Eğitim Merkezi |
125 | RECEP IŞIK | ŞEHİT ENGİN EKER ORTAOKULU |
126 | RECEP YONAR | Hüseyin Akif Terzioğlu Ortaokulu |
127 | REFİK ÇOBAN | ÇAN İMAM HATİP ORTAOKULU |
128 | Remzi ŞENOL | Rektörlük |
129 | Remzi VAROL | Ayvacık Atatürk İ.Ö.O. |
130 | Resul CAN | Akçapınar O.O. |
131 | RIDVAN TEZER | 72. YIL MURAT KÖSE İLKOKULU |
132 | RIDVAN DEMİR | DİYARBAKIRLI EKREM ERGÜN İLKOKULU |
133 | RİDVAN BASMACI | BİGA ATATÜRK ANADOLU LİSESİ |
134 | Şerif Ahmet ULUTAŞ | Barbaros İ.Ö.O. |
135 | SALİH ŞEVİK | KOCAYAYLA ENGİNUZ İLKOKULU |
136 | SALİH ZEKİ GÖKSU | ÇAN ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ |
137 | SEFER ERDOĞAN | CUMHURİYET ORTAOKULU |
138 | Selahattin KÖÇKAR | Kepez özel Eğitim Merkezi |
139 | Sema YONAR YILMAZ | H.Akif Terzioğlu İlk O.-Mil.Eğt. |
140 | Seyit ARDA | M.A.E.End.Mes.Lisesi |
141 | Suna POYRAZ | İlçe MEM Ayvacık |
142 | Süleyman ACARI | Ş.N.AK İLKOKULU |
143 | ŞAHİN UYANIK | Çanakkale İbrahim Bodur Anadolu Lisesi |
144 | Şevket ÇETİN | Ezine- Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü |
145 | ŞUAYİP AKMAN | Akçakoyun Yatılı Bölge Ortaokulu |
146 | Şüheda OVACIK | Kayadere İlkokulu |
147 | Taner ULUKULU | Ş.Hüseyin Çetin İHOO |
148 | Tevhid AYENGİN | İlahiyat Fakültesi |
149 | TURHAN SARAÇOĞLU | ATATÜRK İLKOKULU |
150 | Türker ASLAN | Y.Ç.Görme Eng. O. |
151 | Veysel ÖZCAN | İmam-Hatip Lisesi |
152 | Yasemin ŞENOL | Y.Ç.Görme Eng. O. |
153 | Yaşar EKİCİ | Muratlar Ortaokulu |
154 | Yaşar YILDIZ | İl Milli Eğitim Müdürlüğü |
155 | Yılmaz ÜNAL | Atatürk İlkokulu |
156 | Yusuf DALKIRAN | Erenköy O.O. |
157 | Yusuf FİDAN | 18 Mart İlkokulu |
158 | Yusuf GİRGİN | Yurtkur |
159 | YÜKSEL BAŞ | Çal İlkokulu |
160 | ZEKERİYA GEREZ | HÜSEYİN ONAN İLKOKULU |
161 | ZEKERİYA MERCAN | BİGA ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ |
Duyuru yok... |