Çanakkale 1 Şubesi

Eğitim–Bir–Sen Çanakkale Şubesi Hizmet Binasının Açılışı Gerçekleştirildi.

Nusret Kutlu İş Hanı’nda faaliyet gösteren Eğitim – Bir – Sen Çanakkale Şubesi Hizmet Binamızın açılışı gerçekleştirildi.

Açılış törenine; Vali İlhami AKTAŞ, Memur – Sen ve Eğitim - Bir – Sen Genel Başkanı Ali YALÇIN, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat MURAT, İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat YILMAZ, İl Kültür ve Turizm Müdürü Murat YILMAZ, Eğitim – Bir – Sen Çanakkale Şube Başkanı Resul CAN, Memur – Sen Çanakkale Şube Başkanı Suat ÖZEN, Eğitim – Bir - Sen 2 No’lu Çanakkale Şube Başkan Yardımcısı İsmail DEMİR, sendika başkanları ve sendika üyeleri katıldı.

Eğitim – Bir – Sen Çanakkale Şubesi Hizmet Binasının açılış programında Vali İlhami AKTAŞ ve Memur – Sen ve Eğitim - Bir – Sen Genel Başkanı Ali YALÇIN tarafından birer konuşma gerçekleştirildi.

Yapılan konuşmaların ardından Eğitim – Bir – Sen Çanakkale Şubesi Hizmet Binasının açılışı dualarla ve hayırlı olsun temennileriyle gerçekleştirildi.

Sendika başkanları ile üyeleri, Vali İlhami AKTAŞ ve Memur – Sen ve Eğitim - Bir – Sen Genel Başkanı Ali YALÇIN’a katılımlarından ve göstermiş oldukları ilgilerinden dolayı teşekkür ettiler.